Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Pojištění vozidel strakonice

řidič - vyhledánání na Úřadu práce ve Strakonicích30.12.2013 - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (pracoviště - Strakonice) R.I.C. Service, spol. s r.o. z obce Strakonice vystavil na úřadu práce ve Strakonicích nabídku volného pracovního místa na pozici řidiči. Online havarijní pojištění PrahaSrovnávač zaplacené havarijní pojištění Ostrava Výpověď plnění havarijního pojištění SEAT Nejlevnější doklad havarijního pojištění vozidel Pardubice Výpověď spočítat havarijní pojištění automobilů Diskuze havarijní pojištění výhodně. Pojištění vozidelPojistěte si své vozidlo levně, rychle a snadno. V naší aplikaci pojištění vozidel můžete velmi ušetHlídání dětí Strakonice nabídka úřad práce Pracovní místo Specialista Pojištění Vozidel - Strakonice u firmy Salve Finance,a.s.. Nová práce ze dne 21. 1. 2014 v regionu Strakonice. Licencovaný Finanční Poradce - Strakonice. Vedoucí Týmu - Strakonice

SUPERKARIERA.CZ | Práce Jihočeský kraj

Portál práce SUPERKARIERA.CZ - nabídky práce, brigády, zaměstnání, volná místa. Specialista Pojištění Vozidel - Strakonice. Licencovaný Finanční Poradce - StrakonicePetřík Brokers, a.s.(Tábor)- Najisto.czNaše služby zprostředkováváme jak pro velké firmy, tak pro fyzické osoby na celém území České republiky. . Nabízíme pojištění majetku, životní pojištění, havarijní pojištění a jiná pojištění dle požadavků klienta.Strakonice - Osobní automobily. dealer vozidel Škoda a KIA, záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů, klempířské práce, pneuservis, stanice STK, odtahová služba, náhradní vozy. Likvidace pojistných událostí. Zajišťujeme leasing, úvěr a pojištění vozidel.Specialista Pojištění Vozidel - TáborVedoucí Týmu - Strakonice. Specialista pojištění vozidel Náplň práce:- sjednávání povinného (havarijního) pojištění- exkluzivní podmínky pro klienty od světové pojišťovny- nadstandardní odměna- hlavní nebo vedlejší ...Čpp povinné ručení | ČPP pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group má oprávnění k poskytování zákonného pojištění motorových vozidel a v tuzemsku je třetím největším poskytovatelem tohoto pojištění. Česká pojišťovna Strakonice - Firmy.czVyberte si z 6 ověřených a aktuálních firem a institucí v kategorii Česká pojišťovna ve Strakonicích a okolí na www.firmy.cz. . Nabídka životního, havarijního, cestovního a úrazového pojištění, pojištění motorových vozidel, …Povinné ručení AXA - Axa pojišťovnahavarijní pojištění, ale také pojištění odpovědnosti za provoz motorového vozidla, které AXA nabízí jako jedna ze 12 pojišťoven v České republice.

© Všechna práva vyhrazena